91 489 45 25

12633 200 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK od 900 do 1700  SOBOTA od 10:00-14:00

logotype logotype
logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype
<< WSTECZ

Markiza boczna jest montowana na balkonach, tarasach lub jako dodatkowa osłona przy markizach tarasowych i pergolach. Stosowana w celu ochrony przed promieniami słonecznymi, podmuchem wiatru i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów.
W ofercie znajduje się szeroka gama wzorów poszycia, które zapewnią niepowtarzalny nastrój wokół całej zacienianej powierzchni.
Markiza ta stanowi idealne rozwiązanie dla restauratorów oraz dla mieszkańców osiedli i domków jednorodzinnych.


Rura nawojowa markizy bocznej ukryta jest w wąskiej kompaktowej kasecie, montowanej pionowo do ściany i chroniącej zwiniętą tkaninę przed zabrudzeniami. W razie potrzeby markiza wyciągana jest przy pomocy uchwytu ręcznego i zawieszana na pachołku podtrzymującym lub uchwycie ściennym: Mocny wał sprężynowy gwarantuje dobre napięcie poszycia.
Dzięki uniwersalnym punktom mocowania kaseta ścienna daje się łatwo i bezproblemowo montować. Pachołek podtrzymujący może być umocowany do twardego lub miękkiego podłoża. Alternatywnie oferujemy zastosowanie pachołka podtrzymującego montowanego na ruchomej płycie granitowej.

Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, beżowy, brązowy, grafitowy lub srebrny z wykończeniem grafitowym.

Markiz - markizy - tarasowe - boczne Markiz - markizy - tarasowe - boczne Markiz - markizy - tarasowe - boczne

Kolory konstrukcji:

Markiz - markizy - tarasowe - ekonomiczne rozwiązanie

biały
(RAL 9010)

beż
(RAL 1015)

brąz
(RAL 8016)

grafit
(RAL 7021)

srebrny/grafit
(RAL 9006
RAL 7021)

2012-2017   mar­kiz copyri­ghts, all ri­ghts re­se­rved.