91 489 45 25

12633 200 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK od 900 do 1700  SOBOTA od 10:00-14:00

logotype logotype
logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype
<< WSTECZ

System moskitiery drzwiowej stanowi doskonałe zabezpieczenie drzwi balkonowych.

Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony, nowoczesny kształt, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami okiennymi. Rama moskitiery łączona jest za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych, co w znaczny sposób usztywnia całą konstrukcję.

Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach.

Sama moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów, które posiadają opatentowany, bardzo prosty w obsłudze system napięcia wstępnego samodomykacza.

W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ja w pozycji zamkniętej. W dolnej części skrzydła znajduje się płyta wypełniająca, która podczas otwierania moskitiery, chroni siatkę przed uszkodzeniem.

Markiz - moskitiery - drzwiowe Markiz - moskitiery - drzwiowe

Zawias z samozamykaczem to prosta regulacja napięcia sprężyny za pomocą klucza imbusowego. Istnieje możliwość przykręcenia zawiasu w dwóch płaszczyznach.

Moskitiera wyposażona jest w estetyczny i ergonomiczny uchwyt, łączący montowany za pomocą połączenia zatrzaskowego. Dzięki temu, w szybki i prosty sposób można zwiększyć powierzchnię jednego skrzydła.

Łatwy sposób montażu ramki moskitiery przy użyciu narożnika wewnętrznego wraz z wkrętami dociskowymi.

Płyta wypełniająca znajduje się w dolnej części skrzydła. Jej zadaniem jest ochrona siatki przed uszkodzeniem podczas otwierania.

Kolorystyka profili

Markiz - moskitiery - drzwiowe

biały

złoty dąb

orzech

ciemnobrązowy

szary antracyt

Kolory nie odwzorowują wiernie kolorów rzeczywistych.

2024   mar­kiz copyri­ghts, all ri­ghts re­se­rved.