91 489 45 25

12633 200 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK od 900 do 1700  SOBOTA od 10:00-14:00

logotype logotype
logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype
<< WSTECZ

Do wszystkich rolet profile na pancerz wykonane są z aluminium. Oprócz różnorodnej gamy kolorów proponujemy odpowiednie ich szerokości, które umożliwią optymalny dobór ze względów wytrzymałościowych i spełnią oczekiwania każdego odbiorcy. Specjalne metody obróbki zapewnią dużą stabilność oraz bezkonkurencyjną wytrzymałość. Wysoka jakość gwarantuje ich funkcjonowanie w przypadku ciągłego używania nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki piance wypełniającej profil, odznacza się on dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową

Markiz - okiennice - rolety - profile

Profil AS 39 należy do najbardziej popularnych profili aluminiowych. Zastosowanie tego profilu sprzyja jego niewielka szerokość i smukły kształt. Nawija się on doskonale i z powodzeniem mieści nawet w niewielkich skrzynkach. Rolety z niego wykonane można stosować w małych oknach bez obawy o utratę światła okna.

Markiz - okiennice - rolety - profile

Profil AS 45 przeznaczony jest do wykorzystania w roletach okiennych, wnękach drzwiowych oraz niedużych rozmiarów witrynach. Profile te charakteryzują się większymi parametrami technicznym co za tym idzie są bardziej stabilne. Jednocześnie dobre średnice nawojowe pozwalają na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach.

Profil AS 52 jest przeznaczony do stosowania w roletach o dużych gabarytach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność profilu, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu. Ze względu na zastosowanie zaleca się użycie napędy elektryczne.

Profil AS 55 przeznaczony jest do zastosowania w roletach okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych i witrynach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność profili, przy zachowaniu zgrabnego i proporcjonalnego wyglądu.

Profil ekstrudowany EX 41 zalecany do stosowania w obiektach, w których na pierwszy plan przedkłada się walory zabezpieczające oraz kolorystyczne. Cechuje się bardzo dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi wynikającymi z budowy tego profilu.

Profil ekstrudowany EX 55 zalecany do stosowania w obiektach, w których na pierwszy plan przedkłada się walory zabezpieczające oraz kolorystyczne. Cechuje się bardzo dobrymi właściwościami wytrzymałościowym i wynikającymi z budowy tego profilu.

KOLORYSTYKA PROFILI

Wszystkie profile mają jedną wspólną cechę: trwałość koloru, który to wykonany jest z wysokogatunkowych lakierów poliestrowo-poliamidowych. Powłoka uzyskana w ten sposób charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i wysoką wytrzymałością na ścieranie. Profil odporny jest na działanie czynników atmosferycznych oraz nie wymaga częstego czyszczenia. Nawet wieloletnie działanie promieni słonecznych i silne wpływy środowiska naturalnego nie są w stanie zmienić ich pierwotnej barwy.

Szeroka paleta kolorów sprawia, że rolety spełniają indywidualne wymagania estetyczne.

Markiz - okiennice - rolety - profile

Kolory nie odwzorowują wiernie kolorów rzeczywistych. Dostępność kolorów zależy od typu profilu.

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać roletę w dowolnym kolorze z palety RAL.

Pro­fi­le alu­mi­nio­we na­le­żą do pro­duk­tów eko­lo­gicz­nie czy­stych. Wy­peł­nia­ją­ca je pian­ka jest wol­na od związ­ków fre­onu, a far­by uży­wa­ne do pro­duk­cji nie za­wie­ra­ją kad­mu.

2024   mar­kiz copyri­ghts, all ri­ghts re­se­rved.