91 489 45 25

12633 200 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK od 900 do 1700  SOBOTA od 10:00-14:00

logotype logotype
logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype
<< WSTECZ

Oferta >> Rolety zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zewnętrzne zabezpieczające cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na wszechstronne zalety. Są one aktualnie najskuteczniejszą metodą z zabezpieczeń zewnętrznych dla okien oraz drzwi. Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto doskonale tłumią hałas, izolują termicznie, obniżają koszty ogrzewania zimą a latem zapewniają komfortowy chłód i zaciemnienie. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych i służą przez długie lata.


Do produkcji elementów rolet używamy wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Wszystkie elementy pokrywane są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Odporne na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych powłoki sprawiają, że po wielu latach użytkowania Państwa rolety zachowają w pełni swoje walory estetyczne i użytkowe.


Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami. W naszej ofercie znajdą Państwo: napędy ręczne, mechanizmy półautomatyczne oraz napędy elektryczne wraz z systemami sterującymi, które pozwolą komfortowo obsługiwać rolety. Pancerze rolet mogą zostać wyposażone w blokady, rygle i zamki lub systemy uniemożliwiające podniesienie rolety od zewnątrz. Gdy dodamy do tego wszystkiego fakt, że rolety zewnętrzne bardzo łatwo można podłączyć do systemów alarmowych, otrzymujemy bardzo skuteczną ochronę naszego mienia. Więcej informacji w biurze handlowym Szczecin ul. Cukrowa 65

 

 

Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające
Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające
Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

Czy wiesz, że:
Zimą okna i drzwi przyczyniają się do
straty
nawet do 25% ciepła
a latem w 80% chłoną światło słoneczne?
Aby zaoszczędzić energię zimą
i uniknąć nadmiernego
nagrzewania się pomieszczeń
latem warto zastosować rolety zewnętrzne.
Pozwala to na redukcję wydatków
na energię przez cały rok nawet do 30%.

Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

 

 

 

Zalety rolet zewnętrznych:

1. Ochrona przed włamaniem Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

Skuteczna ochrona przed włamaniem i zniszczeniem mienia. Połączenie systemu rolet zabezpieczających z systemem alarmowym wystraszy potencjalnych intruzów a rolety z atestem antywłamaniowym stanowią trudną do pokonania barierę mechaniczną.

Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające 2. Ochrona przed zimnem

Kiedy rolety są opuszczone, pomiędzy szybą i pancerzem rolety tworzy się rodzaj poduszki powietrznej, nieruchome powietrze staje się doskonałym izolatorem chroniącym pomieszczenie przed utratą ciepła. Tak dzieje się w warunkach zimowych. Konsekwentne opuszczanie rolet po zmierzchu pozwala zaoszczędzić 40 - 60% strat ciepła uciekającego przez okno.

3. Ochrona przed słońcem Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

Latem pancerz rolety chroni nas przed promieniami słonecznymi nie pozwalając ciepłu przenikać do wewnątrz budynku. Rolety okienne zewnętrzne odbijają promienie słoneczne już przed szybą, nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń. W okresie letnim można odczuć korzyści z zastosowania rolet zewnętrznych w postaci zaciemnienia i przyjemnego chłodu w pomieszczeniach. Stanowią doskonałe wspomaganie pracy klimatyzacji.

Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające 4. Ochrona przed hałasem

Nowoczesne rolety zewnętrzne skutecznie zmniejszają natężenie hałasu nawet o 14 dB. Prawidłowo zamontowana roleta znacznie zwiększa izolację dźwiękową, w domu staje się ciszej i przytulniej.

5. Ochrona prywatności Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zapewniają komfortowe poczucie prywatności o każdej porze dnia.

Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające 6. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Rolety zabezpieczają otwory okienne przed zniszczeniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak: grad, deszcz, śnieg czy porywisty wiatr.

7. Ochrona przed owadami i pyłkami Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w moskitiery dostosowane do wszystkich typów okien i drzwi. Dzięki siatce wykonanej z włókna szklanego chronią przed owadami oraz przenikaniem pyłków do wnętrza domu.

Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające 8. Możliwość sterowania ilością światła oraz powietrza przenikającego do wnętrza.

Dodatkowe perforacje zastosowane w pancerzu rolety zewnętrznej pozwalają na wietrzenie pomieszczenia przy opuszczonej rolecie.

9. Komfort i wygoda obsługi Markiz - rolety zewnętrzne zabezpieczające

Instalując rolety, mają Państwo prawo oczekiwać wysokiego komfortu obsługi. Dostosowując się do indywidualnych życzeń Klienta proponujemy optymalne rozwiązanie podnoszenia i opuszczania rolet tj. od podstawowego na pasek lub linkę poprzez mechanizmy korbowe do napędów elektrycznych z całą gamą przełączników, a także ze sterowaniem falami radiowymi.

2024   mar­kiz copyri­ghts, all ri­ghts re­se­rved.