91 489 45 25

12633 200 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK od 900 do 1700  SOBOTA od 10:00-14:00

logotype logotype
logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype
<< WSTECZ

Najbardziej uniwersalna markiza o konstrukcji klasycznej, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i radości z użytkowania przez długie lata.
Markiza ta jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Wyróżnia ją aluminiowa konstrukcja z łatwym montażem na belce kwadratowej, całość zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych.

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów.

Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji, wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne, wieloletnie działanie.

Dzięki centralnej podporze rury nawojowej w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana.

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

max. szerokość 7.0m
(na specjalne zamówienie do 12m)

max. wysięg 4.1m

kąt pochyłu 5º~60º

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

Możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych.
Podczas zwijania markizy ramiona składają się ku środkowi, i wymagają określonej ilości miejsca do złożenia stwarza to pewne ograniczenia.
Markizy z ramionami krzyżowymi dzięki wyjątkowej technologii ramion - prawe ramię, w stosunku do lewego, zostało obniżone, dzięki czemu podczas zwijania znajdują się one w dwóch różnych płaszczyznach - przełamują te ograniczenia. Umożliwia to ich zastosowanie np. we wnęce pomiędzy dwiema ścianami, bez rezygnacji z maksymalnego dostępnego wysięgu.

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

W opcji rozwijana falbana. Jest to rodzaj rolety schowanej w profilu czołowym markizy. Doskonale sprawdza się do osłony przed nisko zachodzącym słońcem. Daje poczucie prywatności i komfort relaksu na tarasie o każdej porze dnia, nie zależnie od położenia słońca.

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

Opcjonalny aluminiowy daszek chroni markizę od góry zapewniając osłonę zwiniętej na wałku tkaniny przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Po zwinięciu markizy cała konstrukcja chowa się pod daszkiem.

Kolory konstrukcji

Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowy lub brązowy. Na życzenie lakierujemy w dowolnym kolorze RAL.

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

Przykładowe typy montażu:

do krokwi
dachowej

do sufitu

do ściany

Oferujemy również profesjonalny montaż
na ocieplenie. Zapraszamy do pełnej
prezentacji systemu w naszym biurze handlowym.

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

biały
(RAL 9010)

beż
(RAL 1015)

brąz
(RAL 8016)

grafit
(RAL 7021)

srebrny/grafit
(RAL 9006
RAL 7021)

Markiz - markizy - tarasowe - klasyczna

2012-2017   mar­kiz copyri­ghts, all ri­ghts re­se­rved.