91 489 45 25

12633 200 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK od 900 do 1700  SOBOTA od 10:00-14:00

logotype logotype
logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype logotype
<< WSTECZ

Wychodząc z założenia, że jutrzejsze wymagania wpływają na nasze dzisiejsze standardy, firma nasza pragnie zaoferować potencjalnym klientom szeroki wachlarz wyrobów i usług z branży budowlanej.

Zarówno Architekci, Dekoratorzy wnętrz, Konstruktorzy czy firmy budowlane swoim profesjonalizmem i przygotowaniem zawodowym obsługują dużą rzeszę aktualnych oraz przyszłych inwestorów. Z tego też powodu, ofertę swoich produktów pragniemy przedstawić właśnie Państwu. Byłoby nam bardzo miło nawiązać trwałą współpracę, która przyniosłaby zapewne wymierne korzyści tak Państwu jak i nam, a przede wszystkim zaowocowałaby zadowoleniem i zaspokojeniem potrzeb naszych wspólnych klientów.

Jeżeli wyrażacie Państwo zainteresowanie i chęć nawiązania współpracy, proponujemy spotkanie oraz służymy pomocą w rozwiązywaniu nietypowych zagadnień instalacyjnych, a otrzymane od nas katalogi i prospekty stanowić będą dodatkową inspirację zawodową.

Licząc na kontakt osobisty, pozostajemy z wyrazami szacunku.
Zespół pracowników Firmy Markiz Serwis

Markiz - wspolpraca Markiz - wspolpraca

2024   mar­kiz copyri­ghts, all ri­ghts re­se­rved.